درود ، خوش آمدید      | پنل کاربری / ورود |

| تلفن : 87761346-021 |

سبد خرید

برند های پارکت لمینت,برند های کاغذ دیواری,مارک های کاغذ دیواری,شرکت های کاغذ دیواری,برند های پارکت لمینت,مارک های پارکت لمینت,شرکت های پارکت لمینت,برند های پرده زبرا,مارک های پرده زبرا,شرکت های پرده زبرا,برند های کفپوش

برند ها

برند ها یا شرکت های همکار طرف قرارداد با دیجی پارکت همگی از بهترین و شناخته شده ترین برند ها در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی محصولات پارکت لمینت کاغذ دیواری پرده و… می باشند.

برند های بسیاری در ایران جهت ارائه محصولات و متریال های دکوراسیون داخلی فعالیت دارند که در اینجا از بهترین ها و شرکت های همکار با دیجی پارکت شامل لیستی از برند های پارکت لمینت برند های کاغذ دیواری برند های کفپوش برند های پرده زبرا و شرکت های طراح دکوراسیون داخلی توسط دیجی پارکت معرفی می شود :

جهت آشنایی با برند ها بر روی آن ها کلیک کنید

برند های کاغذ دیواری ( مارک های کاغذ دیواری موجود در ایران ) ، برند های پارکت لمینت ( مارک های پارکت لمینت موجود در ایران ) ، برند های پرده زبرا ( مارک های پرده زبرا موجود در ایران ) ، برند های کفپوش و..


logo-samandehi

دیجی پارکت متفاوت ترین فروشگاه اینترنتی محصولات دکوراسیون داخلی ؛ پارکت ، کفپوش ، کاغذ دیواری ، دیوار پوش ، پرده ، کامپوزیت ها و ... دارای نماد اعتماد الکترونیک

...

چرا آنلاین خرید کنیم؟

دیگر نیازی به بیرون آمدن از منزل و رانندگی کردن و پیدا کردن جای پارک ماشین و یا تاکسی گرفتن یا در صف اتوبوس ایستادن نیست، تا بتوانیم به یک یا چند فروشگاه سر بزنیم، واطلاعات لازم را برای خرید خود کسب کنیم. امروزه تنها بایک کلیک ، خریداران می توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقایسه کنند و پاسخ سوالات خود را در کسری از ثانیه دریافت کنند و با قیمتی بسیار مناسب تر و مطمئن محصول خود را خرید کنند.

زمان ثبت سفارش

سفارش‌هایی که تا ساعت 15 روزهای شنبه تا چهارشنبه و در روز پنجشنبه تا ساعت 12 مراحل پرداخت آنها تکمیل شود ، همان روز جهت ارسال کالا به انبار معرفی می‌گردند. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 15 روزهای شنبه تا چهارشنبه پرداخت آنها تکمیل شود فردای آن روز ارسال شده و سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 روز پنجشنبه پرداخت آنها تکمیل شود روز شنبه جهت ارسال کالا به انبار معرفی می‌گردند.

شرایط و ضوابط

سایت دیجی پارکت دات کام این ضمانت را به مشتریان می دهد که کلیه کالاها بدون کوچکترین ایرادی از نظر ظاهری و کیفیت ارائه می گردند . خرید شما به این مفهوم است که کلیه قوانین و ضوابط سایت دیجی پارکت دات کام را مطالعه نموده اید و با آنها موافق هستید.

قوانین خرید

تلفن های تماس

ساعت کاری :

9:30 الی 22:00

تلفن های تماس :

1346 76 87 - 021


همراه و تلگرام :

697 50 40 30 09