معرفی شرکت .

شرکت . در سال ۱۳۹۲ با هدف تامین نیاز بازار ایران به انواع محصولات درجه یک اروپایی در زمینه دکوراسیون داخلی و محصولات کفپوش آغاز به فعالیت نمود و با به کارگیری نیروهای متخصص جوان و پرشور و با استفاده از فعالیت تیمی و گروهی یکپارچه و متحد موفق به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت های بزرگ اروپایی تولید کننده انواع کفپوش وینیل ، موکت رول و تایل ، چمن مصنوعی ، لمینیت و سایر محصولات جانبی گردید.

تامین کنندگان اصلی شرکت . به شرح ذیل می باشند:

  • گروه بین المللی بولیو international group Beaulieu : تولید کننده کف پوشهای PVC رولی ، موکت تافینگ ، موکت سوزنی ، چمن مصنوعی و پادری های آبگیر و خاکگیر و فرشینه های تزیینی از کشور بلژیک
  • شرکت تاپیبل Tapibel :تولیدکننده موکت های رول و تایل با نام برند INCATI با کاربری مسکونی ، تجاری و اداری از کشور بلژیک
  • شرکت اچ دی ام Holz Dammers Moers : تولید کننده لمینیت با برند ELESGO از کشور آلمان

ارائه برترین و با کیفیت ترین محصولات اروپایی به هموطنان عزیز

نوژان نگاری نو

کیفیت بالای محصولات تولید شده تحت استانداردهای سخت گیرانه اروپا ؛ تنوع و قدرت انتخاب بالای مشتریان در ارائه طرح و رنگ های متنوع ؛ خدمات پس از فروش و ضمانت کیفی محصولات ، همگامی و حفاظت از محیط زیست

پارکت لمینت السگو ELESGO


پارکت لمینت السگو ( ELESGO ) محصول کارخانه HDM کشور آلمان با کیفیت ساخت بسیار بالا و تولید شده تحت استانداردهای سخت گیرانه اروپا می باشد که توسط شرکت . در ایران ارائه می شود.

سازگاری کامل و منطبق با محیط زیست با تنوع طرح و رنگ بالا متناسب با هرنوع سلیقه و محیط مسکونی ، تجاری و یا اداری .

دارای روکش اکرلیک سه گانه تثبیت شده با پرتوهای نوترونی به جای ملامین جهت تثبیت طرح و رنگ و مقاومت سایش که باعث می شود از ضریب سایشی بسیار بالایی برخوردار باشد ( حتی بالاتر از AC-4 ذکر شده در مشخصات محصول ) ، عایق مناسب صدا ، مقاوم به درجه حرارت بالا و دارای قابلیت استفاده در اماکن دارای سیستم گرمایشی گرمایش از کف.

پارکت لمینت السگو دارای طرح و بافت هایی زیبا با رنگ های مطابق با سلیقه خانواده های ایرانی می باشد که به لطف بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از روکش اکرلیک سه گانه تثبیت شده با پرتوهای نوترونی سطحی کاملا شفاف و با کیفیت عالی به مشتریان جهت زیباسازی محیط و ایجاد فضایی دل انگیز و پر انرژی ارائه می دهد.


پارکت لمینت آلمانی السگو Elesgo DigiParket

پارکت لمینت آلمانی السگو Elesgo DigiParket .