ضمانت محصولات

از اینکه دیجی پارکت را برگزیده اید خرسند و سپاسگذاریم ، رضایت مشتریان همواره از اولویت‌های دیجی پارکت است و در این راستا می‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب به دست مشتری برسد.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دیجی پارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دیجی پارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

محصولات عرضه شده در صورت داشتن گارانتی در این صفحه ذکر می گردند :

  • محصولات پرده :

لازم به توضیح می باشد که پرده سفارش داده شده بعد از تولید و قبل از ارسال کنترل کیفی شده و در صورت معیوب بودن به تولید مجدد باز میگردد و بعد از تولید در بسته بندی‌های مقاوم با تمام امکانات و پایه های نصب خدمت خریدار ارسال میگردد.

در هر صورت اگر در حین نصب یا بعد از آن با پرده های خود دچار مشکل شدید می توانید با روش های ارتباطی موجود با ما در اتباط باشید.

چنانچه ایراد پیش آمده ناشی از ایراد در تولید بوده باشد تمام مشکلات را برای شما بدون هزینه اضافی برطرف خواهد کرد. و در صورتیکه این ایراد ناشی از صدمات فیزیکی به قطعات بوده باشد، باز هم در کنار شما خواهیم بود تا با کمترین هزینه ممکن پرده ی شما به حالت اول باز گردد.

باتوجه به اینکه پرده طبق ابعاد اعلامی مشتری تولید می شود بنابراین به هیچ وجه امکان تعویض و یا مرجوع کردن آن ممکن نمی باشد، پس در انتخاب رنگ، جنس، بافت و متراژ محصول خود دقت فرمایید.

سوال: می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم؟

پاسخ:

خیر ، باتوجه به اینکه پرده طبق ابعاد اعلامی مشتری تولید می شود بنابراین به هیچ وجه امکان تعویض و یا مرجوع کردن آن ممکن نمی باشد، پس در انتخاب رنگ، جنس، بافت و متراژ محصول خود دقت فرمایید. تعمیر، تعویض و یا تغییر در هر محصول شامل هزینه های ارسال و تعمیرات و دستمزد اضافی میشود.