از اینکه دیجی پارکت را برگزیده اید خرسند و سپاسگذاریم ، رضایت مشتریان همواره از اولویت‌های دیجی پارکت است و در این راستا می‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب به دست مشتری برسد.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دیجی پارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دیجی پارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

محصولات عرضه شده در صورت داشتن گارانتی در این صفحه ذکر می گردند :

 

محصولات پرده :

لازم به توضیح می باشد که پرده سفارش داده شده بعد از تولید و قبل از ارسال کنترل کیفی شده و در صورت معیوب بودن به تولید مجدد باز میگردد و بعد از تولید در بسته بندی‌های مقاوم با تمام امکانات و پایه های نصب خدمت خریدار ارسال میگردد.

در هر صورت اگر در حین نصب یا بعد از آن با پرده های خود دچار مشکل شدید می توانید با روش های ارتباطی موجود با ما در اتباط باشید.

چنانچه ایراد پیش آمده ناشی از ایراد در تولید بوده باشد تمام مشکلات را برای شما بدون هزینه اضافی برطرف خواهد کرد. و در صورتیکه این ایراد ناشی از صدمات فیزیکی به قطعات بوده باشد، باز هم در کنار شما خواهیم بود تا با کمترین هزینه ممکن پرده ی شما به حالت اول باز گردد.

باتوجه به اینکه پرده طبق ابعاد اعلامی مشتری تولید می شود بنابراین به هیچ وجه امکان تعویض و یا مرجوع کردن آن ممکن نمی باشد، پس در انتخاب رنگ، جنس، بافت و متراژ محصول خود دقت فرمایید.

 

قوانین :

۱- ابتدا از موجودی محصول موردنظر خود اطمینان حاصل فرمایید سپس وجه خرید را پرداخت نمایید ، در صورت خرید محصولی که موجودی ندارد و یا انصراف از خرید قبل از ارسال محصول ، ممکن است استرداد وجه تا ۷روز کاری زمان ببرد و وجه پرداختی با کسر کارمزد بانک به حساب مشتری واریز خواهد شد و دیگر عواقب آن نیز به عهده خریدار می باشد.
۲- جنس فروخته شده به هیچ وجه قابل تعویض و یا مرجوعی نمی باشد ، بنابراین در انتخاب رنگ و جنس و بافت و متراژ محصول خود دقت فرمایید.
۳- زمان تحویل محصولات از یک تا ۷روز کاری بنا به نوع محصول حتی گاهی تا ۱۵روز متغیر است، که این مدت زمان ممکن است در برخی ایام سال مثل روزهای پایانی سال، دوران قرنطینه و تعطیلات طولانی و … تغییر کند. در ضمن هزینه ارسال سفارشات محصول به عهده مشتری می باشد.
در هنگام تحویل در صورت مشاهده آسیب دیدگی در ظاهر بسته بندی حتما سلامت و صحت محتویات داخل بسته بندی را بررسی و از تحویل گرفتن کالای معیوب یا صدمه دیده خودداری نمایید، در غیر این صورت تمام مسئولیت به عهده ی مشتری می باشد.

۴- دیجی پارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال نصب محصولات بر عهده ندارد. در صورتی که نصاب کاغذ دیواری،پارکت یاکفپوش و پرده از مهارت کافی برخوردار نباشد و مشکلی در نصب به وجود بیاید، دیجی پارکت هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت .
۵- تصاویر موجود در سایت دیجی پارکت ، ممکن است از نظر رنگ کمی با واقعیت متفاوت باشند که این به دلیل کیفیت و تنظیمات موبایل، تبلت و یا مانیتور  مشتری است، مرجوعی کالا در این حالت امکان پذیر نمی باشد .
۶- در صورت مغایرت کد کالای ارسال شده با سفارش مشتری، اگر همان روز با پشتیبانی تماس گرفته شود و ضمنا بسته بندی بدون کوچکترین تغییری باشد، میتوان کالا را مرجوع و تعویض کرد .
۷- در صورت باز کردن بسته بندی کالا و یا کوچکترین تغییری در آن، حتی اگر کالا به اشتباه ارسال شده باشد فقط و فقط درصورت سلامت کامل کالا امکان مرجوع یا تعویض کالا وجود دارد .
۸- در صورت مقرر شدن مرجوعی کالا، پس از اینکه کالای مرجوعی به شرکت رسید و صحت آن مورد تائید قرار گرفت، وجه پرداختی به حساب مشتری مسترد خواهد شد .
۹- کیفیت کلیه کالاهای  موجود در سایت دیجی پارکت دات کام توسط کارشناسان و نصاب های ماهر، بررسی و مورد تائید قرار گرفته است و همگی طبق استانداردهای روز دنیا و از مسیر های کاملا قانونی تولید و یا وارد کشور شده و مراحل کنترل کیفیت و .. را بصورت کامل میگذرانند.
۱۰- قیمت کالاهای موجود در دیجی پارکت از پایین ترین قیمت ممکنه در بازار و بر اساس رعایت حقوق مصرف کننده تعیین شده است  همچنین می توان گفت قیمت هر کالا متناسب با کیفیت آن می باشد.

تکمیل فرآیند خرید و پرداخت به معنی پذیرش تمام قوانین دیجی پارکت می باشد.