هزینه ارسال براساس تعرفه باربری و یا تیپاکس است و دیچی پارکت هیچ منفعتی در این بین ندارد و این مبلغ هنگام تحویل کالا توسط خریدار به مسئول تحویل کالا پرداخت می گردد.

سفارشات غیر ساخت که تا ساعت ۱۴ روزهای شنبه تا چهارشنبه مراحل پرداخت آنها تکمیل شود ، همان روز جهت ارسال کالا به انبار معرفی می‌گردند و نهایت تا۲۴ساعت ارسال می گردد، توجه فرمایید زمان تحویل توسط باربری برعهده دیجی پارکت نمی باشد. زمان آماده سازی و تحویل محصولات پرده ۷ تا ۱۰ روز کاری (بغیر از روزهای تعطیل و ۵شنبه جمعه و روزهای پیک سال مثل ۲ماه آخر سال که نهایت۱۰-۱۲روز کاری آماده می شود) می باشد؛ پرده به ابعاد سفارشی مشتری در کارخانه تولید می گردد و معمولا ۴-۵روزه آماده میشود و باقی این زمان زمان ارسال و تحویل توسط باربری است که دیجی پارکت در آن دخالتی ندارد و همواره سعی دارد بهترین روش ارسال را با توجه به مقصد مشتری انتخاب کند. همچنین سفارشات پلیسه طی ۱۵روز کاری آماده می شود.

برای پیگیری وضعیت سفارش خود به یا واتسپ ما پیام دهید و شماره سفارش و نام خود را برای ما بفرستید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش روش های ارسال مراجعه بفرمایید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.