روش‌های ارسال

شفاف سازی قیمت ها در کنار حفظ و ارتقاء کیفیت از اهداف اصلی دیجی پارکت می باشد.

حتما بخوانید :
چرا دیجی پارکت سرویس نصب پرده ارائه نمی دهد؟

روش‌های ارسال

سفارشات غیر ساخت که تا ساعت 14 روزهای شنبه تا چهارشنبه مراحل پرداخت آنها تکمیل شود ، همان روز جهت ارسال کالا به انبار معرفی می‌گردند و نهایت تا24ساعت ارسال می گردد.

زمان ساخت، آماده سازی و تحویل محصولات پرده ۷ تا ۱۰ روز کاری (بغیر از روزهای تعطیل و ۵شنبه جمعه) می باشد، همچنین سفارشات پليسه طی ۱۵روز آماده مي شود.

* سفارشات چاپی شامل پرده، پوستر و تابلو لوم و همچنین سفارشات لوردراپه صورت جداگانه ارسال میشوند یعنی اگر با محصولات دیگر خریداری شوند این محصولات بصورت جدا بسته بندی و ارسال میگردند.

  • توصیه میشود پرده با ابعاد بالای 2متر یک تکه سفارش داده نشود و بجای آن از دو تکه پرده با عرض کمتر استفاده شود ؛ سفارشات پرده بالای 2متر فقط و فقط با باربری امکان ارسال دارد، در اینصورت تاخیر در ارسال و افزایش هزینه باربری بر عهده خریدار است.

محصولات سفارش ساخت مانند پرده که به ابعاد سفارشی مشتری در کارخانه تولید می گردد و معمولا 4-5روزه آماده میشود و باقی این زمان، زمان ارسال و تحویل توسط باربری است که دیجی پارکت در آن دخالتی ندارد و همواره سعی دارد بهترین روش ارسال را با توجه به مقصد مشتری انتخاب کند. این مدت زمان ممکن است در برخی ایام سال مثل روزهای پایانی سال ، دوران همه گیری کرونا ، تعطیلات رسمی و غیر رسمی و … تغییر کند.

تکمیل فرآیند خرید و پرداخت به معنی پذیرش این شرایط و قوانین توسط شما می باشد.

توجه فرمایید پس از آماده سازی سفارش و تحویل به باربری، ایمیلی از طرف دیجی پارکت دریافت میکنید که حامل تصویر بارنامه و یا کد رهگیری می باشد که از طریق آن میتوانید مرسوله خود را رهگیری و دریافت نمایید.

*** در هنگام تحویل در صورت مشاهده آسیب دیدگی در ظاهر بسته بندی حتما سلامت و صحت محتویات داخل بسته بندی را بررسی و از تحویل گرفتن کالای معیوب یا صدمه دیده خودداری نمایید، در غیر این صورت تمام مسئولیت به عهده ی مشتری می باشد.

*** هزینه ارسال براساس تعرفه باربری و یا تیپاکس است و دیجی پارکت هیچ منفعتی در این بین ندارد و این مبلغ هنگام تحویل کالا مستقیم توسط خریدار به مسئول تحویل کالا پرداخت می گردد. به این منظور هزینه خرید محصول تا جای امکان کاهش داده شده تا هزینه باربری مقداری جبران گردد.

توجه فرمایید علت این است که هر سفارش که بنا به ابعاد شما ساخته می شود وزن متفاوتی دارد و هیچ فرمولی برای محاسبه توسط باربری ها ارائه نمیشود و همچنین علاوه بر این هر باربری تعرفه متفاوت و قوانین متفاوتی دارد هزینه ارسال قابل پیش پرداخت نمی باشد.

دلایل پرداخت هزینه ارسال توسط مشتری :

  • * شفاف سازی قیمت و کسر هزینه ارسال از قیمت پایه محصول.
  • * از پست استفاده نمی شود چون محدودیت ابعاد دارد و 90سانت بیشتر را نمیپذیرد.
  • * تیپاکس ابعاد بالای 2متر قبول نمی کند و در اینصورت باید با باربری یا چاپار ارسال گردد.
  • * تمام کالا ها از جانب باربریها بیمه میشوند؛ به دلیل حمل کالا توسط شرکتی غیر از دیجی پارکت در هنگام تحویل باید توسط خریدار از لحاظ سلامت کالا چک شوند و سپس با پرداخت هزینه ارسال کالا را دریافت کنند و از تحویل گرفتن کالای معیوب یا صدمه دیده خودداری نماید، در این حالت نیز کالای معیوب به دیجی پارکت بازگشت داده میشود و کالای نو و سالم مجدد ارسال می گردد.

*** عملا بعد از تحویل سفارش به باربری شرکت تولید کننده و دیجی پارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال سلامت و حتی زمان دریافت سفارش از طرف شما ندارد بنابراین بازگشت مرسوله و یا تاخیر در دریافت به هر دلیلی مانند پاسخگو نبودن تلفن از طرف خریدار به هیچ وجه به عهده دیجی پارکت نمی باشد. البته در این شرایط دیجی پارکت تمام تلاش خود را برای رهگیری و سرعت بخشیدن به ارسال مرسوله می نماید.

*** تاخیرهای پیش آمده در شرایط و زمان های خاص مانند شب عید ، شب یلدا ، دوران بیماری اپیدمیک کورونا و .. و هر مورد دیگری اجتناب ناپذری بوده و دیجی پارکت هم هیچ دخالتی در این بین ندارد بنابراین خواستار شکیبایی از جانب شما عزیزان را هستیم.

*** در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های بالا ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند همه گیری بیماری کرونا ، جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند نیمه دوم بهمن و اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های بالا صورت نگیرد.

*** سفارشات ممکن است از شهرهای مختلف ایران برای شما ارسال شود مانند تهران، تبریز، قزوین، شیراز و… .

*** محصولاتی که در توضیحات آنها نوشته شده * ارسال جداگانه بصورت جدا از دیگر محصولات خریده شده ارسال میشود.

*  تیپاکس

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد و اولین انتخاب برای ارسال می‌باشد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در محل مشتری تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول بین 2 تا 4 روز کاری است.
سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در 2 تا 7 روز کاری انجام می‌شود.

 [لیست بروز شده شعب تیپاکس]

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت این شرکت به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://tipaxco.com

* چاپار

شرکت کالارسانان چاپار نیر از اکثر شهرها نمایندگی دارد که دومین انتخاب برای ارسال می‌باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق چاپار هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت این شرکت به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://chaparnet.com/

* باربری

باربری جهت ارسال محصولاتی که حجم و وزن بیشتری دارند مخصوصا پرده با ابعاد بیشتر از ۲ متر که ارسال آنها با تیپاکس یا پست امکان پذیر نیست ، برای تمامی شهرهای کشور در نظر گرفته شده است.

مدت زمان تقریبی تحویل کالا به دست خریدار ، از زمان تحویل به دفتر باربری بین 2 تا 4 روز کاری میباشد.

* پست

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 http://post.ir

نکات:

–  به منظور شفافیت در قیمت گذاریه هزینه بسته بندی در سبد خرید بصورت خودکار محاسبه و نمایش داده می شود.

– بسته بندی مقاوم در برابر ضربه برای محافظت بیشتر از پرده به یکی از دو صورت زیر و یا با بسته بندی حبابی ویژه انجام میگیرد.

سقفیبسته بندی

– هزینه ارسال براساس تعرفه باربری ها و یا تیپاکس و بصورت پس کرایه است که خریدار در هنگام تحویل کالا به مامور ارسال پرداخت میکند و دیجی پارکت هیچ منفعتی در این بین ندارد و این مبلغ هنگام تحویل کالا توسط خریدار به مسئول تحویل کالا پرداخت می گردد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور مسئول تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
– پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.