87761346 - 021|info@DigiParket.com

قیمت پرده زبرا به همراه لیست قیمت پرده زبرا

شما اینجا هستید : خانه » قیمت پرده زبرا به همراه لیست قیمت پرده زبرا
قیمت پرده زبرا به همراه لیست قیمت پرده زبرا ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۱۰:۲۰:۳۵

لیست قیمت پرده زبرا

گاهی نیاز است لیست قیمت از همه محصولات مثل لیست قیمتش پرده زبرا داشته باشیم تا علاوره بر مقایسه ظاهری پرده ها در کنار هم قیمت ها را هم در کنار دیگر پرده ها بررسی کنیم ، در این صفحه لیست قیمت پرده زبرا را در خدمت شما قرار داده ایم تا راحت تر همه محصولات را یکجا در کنار هم با استفاده از لیست قیمت پرده زبرا مقایسه کنید.

لیست قیمت پرده زبرا

گاهی نیاز است لیست قیمت از همه محصولات مثل لیست قیمتش پرده زبرا داشته باشیم تا علاوره بر مقایسه ظاهری پرده ها در کنار هم قیمت ها را هم در کنار دیگر پرده ها بررسی کنیم ، در این صفحه لیست قیمت پرده زبرا را در خدمت شماا قرار داده ایم تا راحت تر همه محصولات را یکجا در کنار هم با استفاده از لیست قیمت پرده زبرا مقایسه کنید.

پَرده قطعه‌ای پارچه ای و یا از جنسی دیگر مانند پلاستیک ، وینیل یا پی وی سی ، چوب ، فلزی ، آلومینیوم ، استیل و … است که برای جلوگیری از عبور نور یا کم نور کردن یک فضا استفاده می‌شود. یکی از اصلی ترین لوازم تزیین منزل در طراحی دکوراسیون داخلی پَرده می باشد.
پرده زبرا یا پرده دبل رول در واقع ترکیبی از دو نوع پرده های شید رول و پرده های کرکره ای بوده که از دو لایه موازی ، با ترکیبی از تور و پارچه تشکیل شده است و می توان با تغییر زاویه بین دو لایه و نوار های میانی ، نور عبوری از پرده را تغییر داد وو در حالت دلخواه تنظیم نمود .

 توجه :

* در این لیست ، قیمت هر متر مربع پرده زبرا های موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی پارکت لیست شده است .

** قیمت سفارش های با متراژ زیر ۱.۵ متر مربع ۱.۵ متر مربع محاسبه می شود.

*** آماده سازی سفارش های پرده ۴-۱۰روز کاری (بغیر از روزهای ۵شنبه و جمعه) زمان می برد.

لیست قیمت پرده زبرا ، مقایسه قیمت زبرا ها درکنار یکدیگر ؛ انواع قیمت پرده کرکره فلزی ؛ پایین ترین قیمت پرده ؛ قیمت پرده کرکره چوبی