آموزش نصب پرده زبرا
آموزش نصب پرده زبرا در دو روش دیواری و سقفی

در این مطلب قصد داریم که نحوه آموزش نصب پرده زبرا در دو روش دیواری و سقفی به شما عزیزان آموزش دهیم. نصب پرده زبرا بسیار ساده و آسان است و قطعا خودتان به تنهایی می‌توانید آن را انجام دهید. نصب پرده زبرا به دو صورت دیواری و سقفی انجام می شود ، جهت انتخاب نوع نصب باید نحوه اندازه گیری نیز متناسب با آن انتخاب شود.

حتما بخوانید :
اندازه گیری پرده زبرا آموزش اندازه گیری پنجره برای پرده زبرا بصورت تصویری

محصولات پرده ارسال شده توسط دیجی پارک موارد زیر می باشد :

۱-  پرده‌زبرا مونتاژ شده در کارخانه و آماده نصب

۲-  پایه های مخصوص نصب دیواری یا سقفی

  • وسایل مورد نیاز جهت نصب پرده زیرا :

۱- مداد برای علامت گذاری     ۲- متر برای اندازه گیری     ۳- رول پلاک و پیچ     ۴- دریل  

 

آموزش نصب پرده زبرا

الف) آموزش نصب پرده زبرا بصورت دیواری با پایه دیواری :

با در نظر گرفتن اندازه پرده به فرض ۱.۵متر ابتدا از ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر از محل اندازه گیری شده ( انتهای طرفین پرده به سمت داخل ) را  علامت زده و سوراخ می کنیم سپس توسط پیچ و رول پلاک پایه دیواری را بر روی دیوار نصب می کنیم سپس پایه سقفی را توسط پیچ و مهره بصورت افقی زیر پایه دیواری نصب می کنیم ( در مدلهای جدید نیازی به پیچ و مهره نیس و فقط کافی است مطابق این عکس (برای مشاهده عکس کلیک کنید) پایه سقفی را در زائده پایه دیواری چفت کرد ) سپس پرده را از قسمت پشت که دارای یک شیار می باشد داخل پایه سقفی گذاشته و قسمت جلویی پرده را به بالا فشار می دهیم و با کمی فشار آنرا در داخل پایه چفت می کنیم.

آموزش نصب پرده زبرا

آموزش نصب پرده زبرا

آموزش نصب پرده زبرا

ب) آموزش نصب پرده زبرا بصورت با پایه سقفی :

همانند حالت قبل با در نظر گرفتن اندازه پرده به فرض ۱.۵متر ابتدا از ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر از محل اندازه گیری شده ( انتهای طرفین پرده به سمت داخل ) را علامت زده و سوراخ می کنیم سپس توسط پیچ و رول پلاک پایه سقفی را توسط پیچ و مهره به سقف نصب می کنیم سپس پرده را از قسمت پشت که دارای یک شیار می باشد داخل پایه سقفی گذاشته و قسمت جلویی پرده را به بالا فشار می دهیم و با کمی فشار آنرا در داخل پایه چفت می کنیم.

آموزش نصب پرده زبرا

آموزش نصب پرده زبرا

آموزش نصب پرده زبرا

توجه: در صورتیکه عرض پرده زیاد باشد ، جهت نصب سه عدد پایه نیاز است که همراه پرده برای شما ارسال می شود.