گروه صنعتی آرتا

 

گروه صنعتی آرتا

 

سقـف خواسته ها زیـر پایـتـــان

 

گروه صنعتی آرتا فعالیت خود را بر تولید کف پوش با نام آرتا موکت در سال 1359 در ایران آغاز نمود. در طی 30 سال گذشته آرتا موکت موفق شد به عنوان برند برتر و مورد اعتماد در زمینه پوشش های کف در ایران و آسیا مطرح شود. یکی از امتیازات برتر گروه صنعتی آرتا بها دادن به محصولات جدید و تسهیل دسترسی مردم به این محصولات با آخرین فناوری روز می باشد. بنا بر این سابقه ، تصمیم گرفتیم با توجه به نیاز بازار اقدام به تولید پارکت لمینت نماییم و بر همین اساس با سرمایه گذاری جدید و عظیم با نام آرتا کلیک وارد این عرصه شدیم .

سابقه و تجربه گروه صنعتی آرتا سبب شد که نیاز بازار را سنجیده و با سرمایه گذاری جدید با نام آرتا کلیک به تولید پارکت لمینت اقدام نماید و اینک با تولید سالیانه بیش از 10/000/000 متر مربع به عنوان اولین و تنها تولید کننده پارکت لمینت در ایران و خاورمیانه شناخته می شود.

گروه آرتا کلیک اولین تولید کننده پارکت لمینت در ایران و شرق خاورمیانه است و امروزه گروه صنعتی آرتا پیشرو در صنعت ساخت پارکت لمینت با استفاده از آخرین تکنولوژی روز جهان می باشد.

پارکت آرتا توسط گروه صنعتی آرتا و با نام تجاری آرتا کلیک تحت لیسانس کمپانی یونیلین بلژیک در اردبیل تولید می شود و اولین و پارکت لمینت ایرانی می باشد؛ پارکت آرتا دارای ضمانتنامه ۱۰ ساله تولید کننده برای مصارف مسکونی و ۵ ساله برای مصارف اداری و تجاری می باشد و مشتریان محترم می توانند با اطمینان کامل این محصول را خریداری کنند.

گروه صنعتی آرتا یا شرکت زرین مهر مهربان با بیش از ۲۵ سال سابقه در زمینه واردات و فروش ورقه های ام دی اف ( MDF ) و لمینیت ( Laminate ) به عنوان بزرگترین نماینده محصولات آرتا شناخته شده است.

گروه صنعتی آرتا,آرتا کلیک,پارکت آرتا,پارکت لمینت آرتا,آرتا,لمینت آرتا