انواع کاغذ دیواری طرح چوب
کاغذ دیواری طرح چوب در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون چوبی از محبوب ترین طراحی ها برای فضای داخل است. بشر از دوران باستان به متریال چوبی علاقه نشان داده و همواره از چوب در پیرامون محیط زندگی استفاده کرده است. امروزه طراحان با انواع مدل کاغذ دیواری طرح چوب امکان استفاده گسترده تر از نمای چوبی را فراهم کرده اند. کاغذ دیواری سه بعدی با نقش چوبی جایگزین خوبی برای دیوارپوش های چوبی است.

کاغذ دیواری طرح چوب

چوب به صورت طبیعی دارای رنگ های گرم و رگه های بسیار زیبایی است. همین ویژگی موجب شده تا ساخت سرویس های خواب چوبی، کمد و بوفه های چوبی، پنل ها و دیگر لوازم با طرح چوب طرفدار پیدا کند. انواع کاغذ دیواری های جدید با طرح چوب هماهنگ با دکوراسیون چوبی است و زیبایی محیط طبیعی را به فضای داخل هدیه می کند.

کاربرد طرح چوب در دیوارها

محدودیتی در استفاده از این دیوارپوش های خوش نقش و نگار دیده نشده است. تقریبا در هر مکان سرپوشیده ای می توان یکی از این طرح های چوب را برای زیباسازی استفاده کرد. اگر سبک دکوراسیون داخلی هماهنگ با کاغذ دیواری باشد، تعادل بصری حفظ شده و طراحی بالانس بیشتری پیدا می کند. اگر همه لوازم منزل را فلزی تهیه کرده اید بهتر است از طرح های دیگری استفاده کنید.

کاغذ دیواری طرح چوب

طراحی چوبی در کافی شاپ

یکی از بهترین اماکن برای این طراحی محیط های دنج و کافی شاپ ها هستند. نورپردازی روی کاغذ دیواری، زیبایی نقش های چوبی را برجسته تر نشان می دهد. اوج زیبایی این طراحی در فضایی دنج و صمیمی دیده می شود. شاید تصورش را هم نکنید ولی با یک تغییر کوچک و تعویض دیوارپوش ها می توانید مشتری های بیشتری را هم جلب کنید.

کاغذ دیواری های صمیمی در خانه ها

اصلا فکرش را هم نمی کنید که یک دکوراسیون ساده، چقدر روی روحیه افراد خانواده تاثیرگذار است. به طور کلی همه طرح هایی که یادآور طبیعت باشند، دوست داشتنی هستند. ویژگی بارز این نقوش اینست که نمای داخلی را به فضای طبیعی نزدیکی تر می کند.

حتما بخوانید :
ترفندهای انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای خانه های کوچک

کاغذ دیواری طرح چوب در ساختمان های اداری

ادارات مکان مناسبی برای استفاده از دکوراسیون و لوازم چوبی هستند. تقریبا در اغلب ساختمان های ادری می توانید میز و صندلی چوبی یا کمد و پانل های چوبی را ببینید. بدون نگرانی از هماهنگی دکوراسیون می توانید در همه اتاق ها، سالن اجتماعات، فضاهای عمومی و … از طرح های جذاب کاغذ دیواری استفاده کنید. حتی عکاس ها هم برای نمای پشت تصاویر از همین طرح های زیبای چوبی استفاده می کنند.