تم سیاه و سفید
دکوراسیون اتاق خواب با تم سیاه و سفید

اتاق خواب خصوصی ترین فضا در هر خانه ای است. دکوراسیون این فضا باید خاص و رویایی باشد. نوع چیدمان و به کارگیری عناصر رنگی در اتاق خواب روی سبک دکوراسیون و طراحی اتاق خواب تاثیر می گذارد. با توجه به اینکه ساعات زیادی در این فضا سپری می شود لازم است تا روی انتخاب رنگ دقت بیشتری شود. تم سیاه و سفید از جذاب ترین طراحی ها برای اتاق خواب رومانتیک زوج های جوان است. بلک اند وایت هرگز تکراری نمی شود. سفید مشکی از طرح های کلاسیک و شیک است که همچنان اقتدار خود را حفظ کرده است.

تم سیاه و سفید برای دکوراسیون اتاق خواب

رنگ مشکی محبوب طراحان داخلی است. بسیاری از دکوراتیوها تمایل دارند از رنگ های تیره و مشکی در دکوراسیون اتاق خواب استفاده بیشتری داشته باشند. این سبک طراحی خیلی لوکس و خیره کننده است. از طرفی طرفداران رنگ های روشن و به خصوص یک دست سفید هم با استفاده از امکانات موجود، رنگ غالب لوازم اتاق خواب را سفید در نظر می گیرند.

استفاده از تضاد رنگی در طراحی اتاق خواب ابتکاری خلاقانه است. رنگ های تیره و روشن در کنار یکدیگر جذابیت خیره کننده ای دارند. تم سیاه و سفید از تضاد رنگ ها الهام گرفته شده است. اصولا طیف تیره و روشن از یک رنگ هم می توانند همین تضاد را ایجاد کنند.

دکوراسیون سفید مشکی

بیشترین تضاد در بین دایره رنگ ها مربوط به تم رنگی سیاه و سفید است. در واقع این دو رنگ کاملا با هم تفاوت دارند. دکوراسیون اتاق خواب می تواند کاملا اختصاصی باشد. در این صورت لزومی به هماهنگی عناصر دکوراتیو اتاق خواب با فضای پذیرایی و آشپزخانه وجود ندارد.

دکوراسیون شیک برای اتاق خواب

قدرت رنگ مشکی به همراه سفید خنثی می شود. ترکیب تم سیاه و سفید در نهایت نه خیلی تیره است و نه خیلی روشن. این دکوراسیون تلفیقی از تناسب های بصری است. اگر کفپوش ها را تیره انتخاب می کنید برای حفظ تعادل از پرده های سفید کمک بگیرید. و یا بر عکس یک پرده تیره و مشکی را با چاپ سایه ای تصاویر دلخواه تان کمی ملایم تر کنید.

حتما بخوانید :
ایده های دکوراسیون اتاق بزرگ

کاغذ دیواری اتاق خواب روی احساس فضا تاثیر می گذارد. برای اینکه طراحی لوکس و با شکوهی داشته باشید حتما از طرح های مدرن کاغذ دیواری با تم سیاه و سفید استفاده کنید. با کمی خلاقیت می توانید رنگ رو تختی، ملحفه ها، درب کمد دیواری و … را با تضاد سیاه و سفید جذاب تر کنید.

دکوراسیون سیاه و سفید کسل کننده نیست و حتی برای دکوراسیون داخلی اتاق عروس هم ایده مناسبی است.